H20R1203 & IHW20N120R3 TO247-3PIN -Infineon-
| Počet kusov: | |
|---|---|
| Kód produktu: | 10309 |
| Stav na sklade: | je na sklade |
| Dostupnosť: | do 24h [?] |
| Hodnotenie: |      |
Infineon Technologies H20R1203 & IHW20N120R3 Transistor IGBT,
Reverseconducting IGBT with monolithic body diode,
Collector-emitter voltage Vce 1200V,
DC collector current Tc=25°C..Ic=40A, Ptot. 310W, @Tc=100°C..Ic=20A,